PYTANIA

Jak wysłać nam kasetę VHS ??

Kasety należy wysyłać na nasz adres: PERFEKT-COM ul. Wiślana 37, 26-700 Zwoleń. Najlepsza forma przesyłki to przesyłka rejestrowana takie jak: "list polecony, paczka priorytetowa" mamy w tedy pewność ze paczka nam nie zginie. Przesyłce proszę koniecznie włożyć namiary na siebie jak: imię i nazwisko, adres zwrotny, numer telefonu, adres e-mail.

Przegrywanie kaset VHS na DVD ??

Jeśli masz swoje ulubione filmy z wesela, komunii lub z wakacji i to na kasetach VHS a nie masz na czym ich odtworzyć, a chciałbyś bardzo przypomnieć sobie piękne chwile z twojego życia, to jest na to rada.

Nasza firma dysponuje profesjonalnym magnetowidem montażowym na którym kasety VHS mogą przeżyć druga młodość. A dzięki dzisiejszej technologii możemy poprawić jakość każdej kasety i przesłać obraz na komputer, gdzie zostaje przekonwertowana na postać cyfrową a potem po przerobieniu materiału zostaje nagrana na płytę DVD

Czy moje kasety zostają wzrucone??

Tak,  kasety VHS zawsze zwracamy z nagranymi płytami DVD do klienta

Czy jest gwarancja ze moje nagrania nie będą rozpowszechniane w internecie ??

Nigdy nie rozpowszechniamy nagrań bez waszej zgody.

Ile trzeba czasu czekać na przegranie kaset VHS??

 Przeważnie realizujemy usługi od 3 do 5 dni roboczych, czasami zdarzy się ze czas realizacji się przedłuży z powodu ilościami zleceń w danym terminie.

Ile minut z jednej kasety VHS mieści się na jednej płycie DVD??

Standardowo na jednej płycie DVD można zmieścić do 120 minut filmu, czyli, jeśli kaseta ma 4 godzinny filmu to nagrywamy film na 2 płytach DVD.